Hedeflerimiz:

CB Madencilik olarak sektördeki değişimin temposundaki artışa; kaliteli, kalıcı ve doğru uygulanmış yapılar kazandırmak hedefindeyiz. Bu doğrultuda kurulmuş ve planlanmış bir kurum olmamız bizi; yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla bölgemizde lider ekonomik bir tedarikçi ve uygulayıcı kurum haline gelmektir.

Felsefemiz:

Sağlıklı ve yaşanabilir bir çevrede yaşamanın herkesin hakkı olduğu inancındayız. CB Madencilik ailesi olarak çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımız hep birlikte bunun için çalışıyoruz. Geleceğe birlikte ilerlemek ve yarınlara daha yaşanılabilir bir gelecek bırakabilmek bugünü doğru yaşamaktan geçer.

Stratejimiz:

Geleceğimizi planlarken önemli olanın doğru projelerde yer almak ve işini doğru yapan bir firma olarak anılmak olduğu düşüncesindeyiz. Stratejilerimizi de bu fikir doğrultusunda belirlemekteyiz. Bu amaca ulaşmanın günümüzün en büyük problemlerinden olan zaman sorununu asgari seviyede tutarak verdiğimiz sözleri yerine getirmekten geçtiğini biliyor ve bu bilinç ile hareket ediyoruz.

 logo-fw  CB MADENCİLİK